CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku

Kochasz piękne widoki, świeże powietrze i moc płynącą prosto z gór? Weź udział w Akcji Promocyjnej organizowanej przez Mapę Wydarzeń – Beskidy i wygraj Voucher o wartości 990 PLN na pobyt w CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku! Spędź niesamowity weekend w Beskidach zupełnie za darmo i ciesz się życiem!

Idealny nocleg w Szczyrku z wyżywieniem i basenem

CKiR Orle Gniazdo to idealna baza noclegowa, z której można wyruszyć na szlaki turystyczne w Beskidach! Położenie obiektu na wysokości 660 m n.p.m. zapewnia niepowtarzalne widoki na panoramę górskich szczytów Beskidu Śląskiego oraz dostęp do ścieżek spacerowych czy tras rowerowych. Szlaki wokół CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku zawiodą nas między innymi na szczyt Klimczoka, a te dłuższe i bardziej wymagające mogą doprowadzić nas nawet na Skrzyczne!

Wiosna i początek lata to idealna pora na odwiedzenie tego obiektu. Oprócz fenomenalnego położenia możemy skorzystać tam także z mnóstwa innych atrakcji, takich jak strefa SPA & Wellness z dostępem do jacuzzi, sauny suchej czy gabinetu fizjoterapii i masażu. Ponadto na terenie obiektu znajduje się letni basen idealny do wypoczynku i relaksu. W upalne dni hotel w górach z basenem to niebywały komfort i atrakcja!

widok na skrzyczne z orlego gniazda w szczyrku. foto AD

Darmowy Voucher na pobyt w górach

Chciałbyś wyjechać w góry i zaoszczędzić? Teraz masz szansę spędzić weekend w górach za darmo! To możliwe, wystarczy wziąć udział w Akcji Promocyjnej organizowanej przez Mapę Wydarzeń – Beskidy i zgarnąć nagrodę!

Co musisz zrobić?

Spośród osób biorących w Akcji wylosujemy jedną, która zgarnie 1 x Voucher na pobyt w CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku –
w pokoju deluxe na 3 dni (2 noclegi) dla dwóch osób, ze śniadaniami i obiadokolacjami w pakiecie, do wykorzystania w nieprzekraczalnym terminie do 30.06.2019 r., (z wyłączeniem świąt, długich weekendów oraz dni specjalnych) – wartość 990 PLN.

Akcja trwa od 08.03.2019 r. do 30.04.2019 r.
Ogłoszenie wyników – 02.05.2019 r.
Termin realizacji Vouchera – do 30.06.2019 r.

Szczegóły dostępne w Regulaminie Akcji.

akcja_promocyjna_voucher_orle_gniazdo_baner

Weekend w Szczyrku 2019

Termin na wykorzystanie Vouchera na pobyt w CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku przypada na okres, w którym rozkwitła już zieleń, świat zbudził się z zimowego snu i w towarzystwie pięknej pogody w Szczyrku możemy korzystać z atrakcji i wydarzeń w Beskidach. Wszystkie najciekawsze imprezy w Szczyrku znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kalendarz – Kliknij tutaj.
Atrakcje w Szczyrku oraz pobliskich miejscowościach dostępne są w zakładce Mapa oraz Ciekawostki.

widok na skrzyczne orle gniazdo szczyrk foto ad