narty-w-wisle-wislanski-skipass

Wspólny skipass w Wiśle

Skipass to funkcjonalny karnet identyfikujący narciarza oraz upoważniający go do korzystania z wielu różnych wyciągów na danym terenie.

To powszechnie znane i użyteczne narzędzie dostępne jest także w Wiśle. W sezonie zimowym 2018/2019 ze wspólnego karnetu narciarskiego SKIPASS WISŁA można korzystać na terenie 11 ośrodków narciarskich w Wiśle oraz Ustroniu. Upoważnia on do korzystania ze stacji narciarskich takich jak m.in. Nowa Osada, Poniwiec, Palenica czy Stożek . Dzięki zakupowi jednej karty skipass otrzymujemy możliwość korzystania z 25 km tras narciarskich dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania narciarza.

 

WIŚLAŃSKI SKIPASS

Skipass to idealne rozwiązanie podczas ferii zimowych 2019 oraz innych zimowych wyjazdów. Cennik karnetów różni się w zależności od sezonu oraz ilości dni na jaki chcemy wykupić skipass. Karta dostępna jest zarówno offline, jak i online. Karnety obowiązują 8 godzin dziennie od momentu pierwszego odbicia. Przy zakupie za każdy karnet pobierana jest kaucja w wysokości 10 PLN.

SKIPASS WISŁA - CENNIK
CENNIK-SKIPASS-wisła-2019

Więcej inormacji na stronie wislanskiskipass.pl

 

Sprawdź również SKIPASS W SZCZYRKU