Handlowiec ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

Miejsce pracy – powiat bielski, cieszyński i żywiecki

Mapa Wydarzeń to unikatowy portal, w którym gromadzimy wszystkie wydarzenia i newsy z powiatu bielskiego, cieszyńskiego oraz żywieckiego.

W związku z rozwojem projektu poszukujemy handlowca, którego zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie reklamodawców, chcących zamieścić swoją reklamę / ogłoszenie na naszej stronie.

Oferta skierowana jest do osób chcących pozyskać dodatkowe fundusze i potraktować tę pracę jako dodatkowe zajęcie. Od ciebie również zależy, ile zarobisz. Oferujemy współpracę opartą na naszym doświadczeniu i Twoim zaangażowaniu oraz jasnym systemie rozliczenia prowizyjnego.

Oferujemy:

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne (8:00 – 16:00).
  • Kompleksowe szkolenie sprzedażowe dotyczące produktów
  • Możliwość działania na terenie całego powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy
  • Rozliczenie prowizyjne za wykonaną sprzedaż
  • Gotowe wzory umów z klientami
  • Foldery ofertowe oraz teczki partnerskie

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie zleceniodawców na wyznaczonym terenie
  • Aktywna sprzedaż produktów przez zawieranie umów handlowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności, zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy
  • Doświadczenia w pracy z Klientem
  • Pozytywnego nastawienia do Klienta

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: zera.group@zera.pl