Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Mikołaj 2019

  6 grudnia 2019

  Darmowy
  Mikołajki 2019 w Beskidach

  Dzień Świętego Mikołaja to popularne święto obchodzone każdego roku w wielu krajach świata. W Kościele Katolickim Mikołajki to wspomnienie świętego Mikołaja z Miry. Dzień ten jest okazją do obdarowania najbliższych drobnymi upominkami.

  Mikołajki to święto na które z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci – zarówno te mniejsze, jak i całkiem duże. Na tę okazję w wielu miejscach organizowane są specjalne spotkania z Mikołajem, podczas których Święty wręcza dzieciom drobne podarki.

  W 2019 roku Mikołaj wypada w piątek!

  Prezenty na Mikołaja

  Wesoły pan z siwą brodą, zawsze w czerwonej czapce i czerwonym kubraku, najbardziej lubi obdarowywać grzeczne dzieci. Najlepszym prezentem na Mikołaja okazują się różnego rodzaju słodycze! Z takiego prezentu ucieszy się każde dziecko, a zważając na fakt, że Mikołajki odbywają się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia to zrozumiałe, że nie każdy chce wydać na prezenty górę pieniędzy.

  najlepsze prezenty dla mikołaja 2019

  Mikołajki 2019 w Beskidach

  Przybycie Świętego Mikołaja to dla dzieci ogromne święto, dlatego w wielu miejscowościach odbywają spotkania z Mikołajem organizowane przez władze, wydziały promocji czy prywatne firmy.Także w Beskidach (Wiśle, Ustroniu czy Szczyrku) możemy spotkać Świętego Mikołaja.

  Okazje, by spotkać Świętego Mikołaja w Beskidach

  Więcej informacji wkrótce.

  spotkanie z mikołajem w beskidach 2019

 • Reklama