Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Cyber Monday 2019 | Cyberponiedziałek 2019

  2 grudnia 2019

  cyberponiedzialek 2019 kiedy co kupic cyber monday

  Cyper Poniedziałek to święto stworzone dla każdego fana internetowych zakupów. Cyber monday ma miejsce w pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, czyli trzy dni po Black Friday. W tym roku Czarny Piątek odbędzie się 29 listopada, co oznacza, że na promocje przygotowane na Cyberponiedziałek 2019 możemy liczyć 2 grudnia!

  Podczas Cyberponiedziałku oferta sklepów internetowych przybiera bardzo korzystne formy, które zachęcają klientów do zakupu sprzętu telewizorów, sprzętu RTV i AGD, laptopów, ubrań, kosmetyków czy prezentów świątecznych. Black Friday i Cyber Monday odbywają się bowiem w bardzo korzystnym terminie – tuż przed Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia.

  cyberponiedzialek 2019 black friday wyprzedaze polska slask

  Zakupy przez internet – w Cyber Monday jeszcze przyjemniejsze

  Zakupy w sieci stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak z wielu powodów – przede wszystkim nie musimy tracić czasu na chodzenie po ogromnych galeriach handlowych. W internecie możemy znaleźć wiele interesujących nas rzeczy w jednym miejscu. Często internetowa oferta sklepów elektronicznych czy odzieżowych jest o wiele bardziej rozbudowania aniżeli w sklepie stacjonarnym. Zyskujemy zatem wygodę i dostęp do szerszego asortymentu. Dodatkowo w Cyber Monday zyskujemy także promocyjne ceny produktów, dzięki czemu oszczędzamy także pieniądze.

  zakupy przez internet wyprzedaze cyber monday 2019

 • Reklama