Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Black Friday 2019 | Czarny Piątek 2019

  29 listopada 2019

  black friday 2019 polska

  Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień wyprzedażowego szaleństwa, w którym na konsumentów czekają największe w ciągu roku obniżki cen produktów. Tradycja wydarzenia wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, jednak jest ona chętnie wprowadzana w wielu krajach na całym świecie.

  Związane z Black Friday wyprzedaże niejednokrotnie gwarantują możliwość zakupu super gadżetów, akcesoriów, czy ubrań w zaskakująco niskich cenach. W akcji zazwyczaj biorą udział wszystkie duże przedsiębiorstwa takie jak LPP, galerie handlowe w dużych i średnich miastach oraz sieci sklepów, np. Media Expert, Media Markt czy RTV EURO AGD.

  Kiedy wypada Black Friday 2019?

  W tym roku Czarny Piątek wypada 29 listopada! To idealny czas na zakupowe szaleństwo, ze względu na zbliżające się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. Podczas Black Friday możemy bowiem zaopatrzyć się nie tylko w rzeczy codziennego użytku, firmowe ciuchy za bezcen czy wymarzone gadżety, ale także możemy pomyśleć o zakupie prezentów dla najbliższych w bardzo okazyjnych cenach.

  black friday 2019 wyprzedaze

  Gdzie zrobić zakupy w Czarny Piątek 2019?

  W Black Friday bierze udział wiele firm z różnych branży, dlatego w Czarny Piątek możemy udać się do galerii handlowych czy sklepów AGD i RTV. Możemy także nastawić się na zakupy online, jednak promocje w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od tych oferowanych przez internet. Miejsce w którym nastawieni na zakupowe szaleństwo postanowimy spędzić Black Friday powinien determinować cel naszych inwestycji. Jeśli zależy nam na zakupie firmowych koszul w atrakcyjnej cenie udajmy się do lokalnego centrum handlowego. Mieszkańcy Warszawy z pewnością będą zmierzać w kierunku Złotych Tarasów, kiedy to bielszczanie będą wybierać się na Black Friday w Galerii Sfera czy Sarni Stok.

  Czy (i co) warto kupować w Black Friday?

  Zakupowe szaleństwo nie jest czymś, na co pozwalamy sobie bardzo często, dlatego wielu z nas w Black Friday pozwala sobie na drobne zakupowe grzeszki. Czasem po dokonaniu zakupu i przemyśleniu sprawy okazuje się, że nabyty towar nie jest nam aż tak bardzo potrzebny. Pamiętajmy wtedy o prawie do odstąpienia od umowy sprzedaży, które przysługuje konsumentowi w okresie do 14 dni od daty dokonania zakupu. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że nie wszystkie towary tak po prostu można zwrócić.

  W Black Friday z pewnością warto przyjrzeć się cenom produktów, na które polujemy od dawna. Jeśli wymarzyliście sobie piękną, skórzaną torbę lub elegancki ekspres do kawy, którego cena zwala z nóg, może okazać się, że w Czarny Piątek będzie on o wiele tańszy. Jednak warto mieć oczy szeroko otwarte, bo czasem zwyczajna promocja sklepu okazuje się ciekawsza, niż rabaty oferowane z okazji wielkiego święta jakim jest Black Friday. Świadome dokonywanie zakupów i przemyślenie, czy okazja na 100% jest okazją staje się kluczem do satysfakcji z każdych zakupów.

  Co lubimy kupować w Black Friday?

  1. Ubrania

  2. Laptopy
  zakup laptopa w black friday 2019

  3. Perfumy
  co kupic na prezent w black friday 2019

  Black Friday 2019 w Beskidach!

  Tak jest, oferty na Czarny Piątek dostępne będą także w wielu miejscach w naszym regionie (również poza centrami handlowymi i supermarketami).

  Więcej ofert i informacji wkrótce.

  Lubisz zakupy przez internet? Sprawdź szczegóły CyberPoniedziałku 2019!

  Cyber Monday 2019 | Cyberponiedziałek 2019

 • Reklama