Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  Grupa Operowa Sonori Ensemble w Bielsku-Białej

  26 maja 2021 | 18:00

  50PLN
  VIVA OPERA – Gala Operowo-Operetkowa to barwny, dynamiczny i emocjonujący wieczór operowo-operetkowy przygotowany specjalnie z okazji Dnia Matki.
  Przewodnim tematem koncertu jest miłość i jej rozmaite odcienie, ukazane przez najsłynniejszych kompozytorów scenicznych. W programie nie zabraknie zatem lirycznych romansów, arii, duetów i scen miłosnych, brawurowych i efektownych popisów wokalnych oraz odrobiny subtelnego dowcipu.
  Śpiewacy Grupy Operowej Sonori Ensemble z Pragi, Krakowa i Wrocławia zaprezentują ponadczasowe przeboje operetkowe oraz arie, duety i sceny operowe z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m. in. Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Delibesa, Gounoda, Offenbacha, Straussa, Kalmana i innych.
  Wystąpią przed Państwem znakomici i uznani artyści operowi, soliści polskich i zagranicznych scen operowych, nagrodzeni na wielu międzynarodowych konkursach wokalnych. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych. Całość wieczoru ubarwi słowo o muzyce, opowiedziane w niekonwencjonalny sposób.
  Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór operowy pełen emocji i uczuć w towarzystwie wspaniałych głosów!
  VIVA OPERA to doskonały pomysł na prezent dla każdej Mamy i nie tylko!

  Szczegóły

  Data:
  26 maja 2021
  Czas:
  18:00
  Koszt:
  50PLN
  Wydarzenia - Kategorie:
  , ,
  Wydarzenia Tagi:
  , , ,

  Miejsce

  Bielskie Centrum Kultury – Dom Muzyki
  Słowackiego 27
  Bielsko-Biała, 43-300 Polska