Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” w Bielsku-Białej 2020

  24 września 2020 | 00:00 - 26 września 2020 | 00:00

  BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy

  Wydarzenie będzie miało przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów.

  24-go września „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Organizator – Arkadiusz Walus, jest przekonany, że ta nowa formuła, sprawdzona już przy organizacji „SNOW EXPO na śniegu”, przyjmie się znakomicie w Beskidach.

  „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2020” nie mogłoby się odbyć, bez wspaniałych partnerów i Wystawców, z których wielu jest z nami od pierwszej edycji.

  PARTNEREM GŁÓWNYM jest Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele.

  PARTNEREM SPORTOWYM jest DECATHLON POLSKA – właściciel 58 sklepów sportowych w Polsce, z których pierwszy w Olsztynie, otwarty w 2019 jest sklepem ekologicznym, wyposażonym w panele słoneczne, ławki solarne czy turbiny wiatrowe. Obok sklepu jest dostępne dla wszystkich mieszkańców boisko i ładowarka do aut elektrycznych.

  PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM jest BAFANG POLSKA, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

  Więcej informacji u organizatora:

  Arkadiusz Walus

  m: +48 602 213 583

  mail: arek@bikeexpo.pl

  www.bikeexpo.pl

  https://www.facebook.com/bikeexponarodowy/

  Szczegóły

  Start:
  24 września 2020 | 00:00
  Koniec:
  26 września 2020 | 00:00
  Wydarzenia - Kategorie:
  , , ,
  Wydarzenia Tagi:
  , , , ,

  Miejsce

  Bielsko-Biała pod Szyndzielnią