Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Na poboczu Ameryk – spotkanie w COK Cieszyn

  30 czerwca 2020 | 18:00

  5PLN
  Na poboczu Ameryk

  Podróże za 5 zł!

  Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” – COK zaprasza na spotkanie z podróżnikami w cyklu pt. „Podróże za 5 zł”. Tym razem Ola Synowiec i Arkadiusz Winiatorski (Stones on Travel) opowiedzą nam o swojej pieszej wędrówce z Panamy do Kanady.

  Prawie 12 tysięcy kilometrów, ponad półtora roku, 9 krajów, 19 par butów i jedna miłość. Piesza podróż przez Ameryki była zmaganiem się z własnymi słabościami, niebezpieczeństwami drogi, pustyniami, mrozami, ruchliwymi metropoliami i sięgającymi 3000 metrów przewyższeniami. 35-45 kilometrów – tyle średnio Ola i Arek przechodzili w ciągu jednego dnia. Dlatego też musieli spędzać noce w miejscowościach, gdzie nikt się nie zatrzymuje. Na schodach pod sklepem słuchali historii życia zwykłych ludzi, bo to właśnie oni byli najważniejsi w tej podróży. Rozmawiali z rolnikami na polach, protestującymi blokującymi drogi i migrantami przemierzającymi tę samą trasę co oni. Poznawali to, co zwykle w podróży rozmazuje się za szybami pędzących autobusów i samochodów. To, co na poboczu Ameryk.

  Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 czerwca o godzinie 18.00 w Domu Narodowym w Cieszynie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Liczba uczestników będzie ograniczona do 70 osób. Podczas spotkania będą obowiązywać środki ochrony osobistej w postaci maseczek lub materiału zasłaniającego usta i nos.

  Bilety w cenie 5 zł będą dostępne w ograniczonej ilości przy wejściu na salę bezpośrednio przed wydarzeniem.

  📆 wtorek, 30 czerwca 2020 r.
  🕔 godz. 18.00
  🏠 Dom Narodowy
  🎫 wstęp: 5 zł (bilety dostępne przy wejściu)
  👥 Ilość uczestników ograniczona do 70 osób

 • Reklama

 • Szczegóły

  Data:
  30 czerwca 2020
  Czas:
  18:00
  Koszt:
  5PLN
  Wydarzenia - Kategorie:
  , , , ,
  Wydarzenia Tagi:
  , ,

  Miejsce

  Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” – COK
  Rynek 12
  Cieszyn, 43-400 Polska