Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Zawody Beskidzkiej Ligi Przedszkolaka

  1 marca 2020

  beskidzk liga przedszkolaka 2020

  Miasto Szczyrk oraz Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE zapraszają przedszkolaki na trzecią edycję Beskidzkiej Ligi Przedszkolaka, która odbędzie się w marcu. Beskidzka Liga Przedszkolaka to zawody w narciarstwie alpejskim skierowane do dzieci.

  „Beskidzka Liga Przedszkolaka” to zawody dla dzieci, począwszy od rocznika 2012. W zawodach może wziąć udział każdy przedszkolak.
  BLP będą prowadzone w sposób profesjonalny, z doskonałym zabezpieczeniem oraz pomiarem czasu. A jeśli rodzic będzie musiał nieco pomóc małemu zawodnikowi, to nic nie szkodzi, ważne, aby młody zawodnik metę przekroczył samodzielnie. Istotny jest udział i dobra zabawa.

  3 edycje Beskidzkiej Ligi Przedszkolaka
  Pucharowe punkty zdobyte w trzech edycjach zawodów, z których dwa slalomy rozegrane zostaną na ulubionym przez dzieci stoku na Białym Krzyżu, a finałowy w Szczyrk Mountain Resort, dadzą końcową klasyfikację. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji generalnej otrzymają specjalne nagrody.

  Zabawa dla najmłodszych
  Zawody narciarskie dla najmłodszych są doskonałym momentem na wyłapanie talentów, a także, co jest ważniejsze, na świetną zabawę. Bowiem organizatorzy zadbają o to, aby zawody odbywały się w duchu fair play. W oczekiwaniu na start dzieci będą mogły bawić się, brać udział w rozgrzewce, konkursach i animacjach. To ma być prawdziwe święto narciarstwa. Najważniejszym celem zawodów jest zaszczepienie w najmłodszych miłości do sportu i spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród rówieśników, a także z rodziną.

  Pozostałe terminy Beskidzkiej Ligi Przedszkolaka

  Więcej informacji wkrótce.

 • Reklama