Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Polska za pół ceny 2019 | Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

  22 listopada 2019 - 24 listopada 2019

  polska za pół ceny jesień 2019 co zobaczyć

  Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny to ogólnopolska akcja organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Jej celem jest promowanie walorów turystycznych naszego kraju poprzez wprowadzenie atrakcyjnych ofert cenowych na czas trwania kampanii.

  Jesienią odbędzie się VI edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W przedostatni weekend listopada każdy Polak będzie mógł skorzystać z ciekawych ofert i odwiedzić różnego rodzaju muzea i zabytki znajdujące się na terenie naszego kraju. Nikogo nie trzeba przekonywać, że historia Polski i jej różnorodność warta jest uwagi, dlatego obok możliwości odwiedzenia interesujących miejsc za pół ceny nie można przejść obojętnie.

  Film promujący atrakcje turystyczne Polski

  Polska za pół ceny jesień 2019 | Co zobaczymy – szczegóły akcji

  Szczegółowa lista miejsc, które będzie można odwiedzić w obniżonych cenach podczas trwania akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, można znaleźć pod linkiem https://polskazobaczwiecej.pl/przegladanie-ofert.

  Kampania promująca kraj skierowana jest nie tylko do mieszkańców i turystów, ale także do firm związanych z branżą hotelową, gastronomiczną czy kulturową, które chcą zareklamować swój biznes i zaprosić do siebie nowych gości.

  polska za pół ceny listopad 2019 co zobaczyć

  Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

  Polska jest pełna ciekawych miejsc, dlatego w listopadzie tego roku warto wyruszyć w drogę i odkryć piękno kraju, w którym mieszkamy.

  polska zobacz wiecej weekend za pol ceny 2019

   

  polska za pół ceny 2019 muzea i atrakcje za darmo

   

  weekend za pół ceny 2019 najwieksze atrakcje polski

  polska za pół ceny 2019 listopad atrakcje

  Polska za pół ceny – promocje w Beskidach

  Znajdź nocleg w dobrej cenie!

  Booking.com