Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Horror Run 2019 | 5. edycja

  26 października 2019 | 18:00 - 21:00

  25PLN – 50PLN
  horror run bielsko biala 2019

  Horror Run w Bielsku-Białej odbędzie sie już po raz 5! Zawody zostaną rozegrane w nocy 26 października na terenie cygańskiego lasu.

   

  Informacje organizatorów

  Trasa stanowi 4 km biegu po ciemnym lesie naszpikowanym żywymi zombie, clownami, dziwnymi odgłosami w całkowitej ciemności za każdym drzewem może czekać ktoś kto poklepie Cię po ramieniu. Zabierz przyjaciół, zabierzcie czołówki i stawcie się na starcie 26.10.2019 od 18:00 w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej obok Hotelu na Błoniach.
  Na mecie pyszny posiłek, ognisko, muzyka i pakiet startowy z medalem i upominek z biegu. Dobra zabawa gwarantowana. Koszt 50 zł, dla dzieci do 12 roku życia 25 zł. Start takich maluchów tylko pod opieką dorosłego. Nagradzamy najlepiej przebranych mamy nadzieje, że jak co roku dopiszecie w tym temacie, a Wasze stroje jak zwykle przejdą nasze wszelkie oczekiwania.

  1. Zmiana trasy na pętle, co oznacza, że nie będziecie musieli schodzić już ze schroniska po biegu. Trasa ulegnie modyfikacji co opublikujemy Wam na mapce we wrześniu. Start pozostaje w tym samym miejscu.

  2. Po biegu, na mecie bawimy się pod zadaszoną i ogrzewaną !!! wiatą dzięki uprzejmości naszego Partnera Hotel na Błoniach.

  3. Jemy prawdziwą, pyszną zupę dyniową przygotowaną przez Restauracja Wirtuozeria.

  4. Bawimy się do upadłego (ostatniego zombie na parkiecie) przy muzyce.

  5. Robimy Halloweenowy Quiz, gdzie odpowiadacie na pytania i zgarniacie fanty z biegu 😉

  6. Jak zwykle wybieramy najlepszych przebierańców naszej imprezy! Formularz zgłoszeniowy do zapisów pojawi się wkrótce w wydarzeniu i funpage’u Horror Run. Na pewno go nie przeoczycie, bo przypniemy go na górze strony.

   Horror Run w Bielsku 2018

   

 • Reklama

 • Miejsce

  Hotel na Błoniach
  Pocztowa 39
  Bielsko-Biała, 43-300 Polska