Ładowanie Wydarzenia
 • « Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

  Letnia Scena Sfery | Kozak System

  26 lipca 2019 | 19:30

  Darmowy
  Letnia scena sfery 2019

  10. Letnia Scena Sfery to muzyczny festiwal w Bielsku-Białej, którego inicjatorem i sponsorem jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu.

  Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami, oferując im nie tylko udane zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

  Koncerty Letniej Sceny Sfery odbywają się w każdy piątek wakacji 2019 na Palcu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA.

  26 lipca, godz. 19:30

  Gwiazda wieczoru: Kozak System

   

  letnia scena sfery 2019

  W tym roku Letnia Scena Sfery obchodzi dziesiąte urodziny. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu największych artystów z Polski i zagranicy, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary, czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

  Miejsce

  Plac Bolka i Lolka
  Mostowa
  Bielsko-Biała, 43-300 Polska

  Organizator

  Galeria SFERA