beskid-slaski-z-dzieckiem-atrakcje

Beskid Śląski z dzieckiem

Beskid Śląski to fantastyczne miejsce! Odnajdą się tutaj zarówno zdobywcy wielu szczytów, jak i fani rodzinnych wycieczek w towarzystwie swoich pociech.

W Beskidzie Śląskim znajduje się wiele miejsc, które warto odwiedzić właśnie z dziećmi! Co warto zobaczyć?

  • Trójstyk, czyli miejsce styku trzech państw – Polski, Czech i Słowacji. Znajduje się on we wsi Jaworzynka, która jest częścią tzw. Trójwsi razem z Istebną i Koniakowem.
TRÓJSTYK
  • Ochodzita – bezleśny wierzchołek Ochodzitej jest punktem widokowym, z którego roztacza się jedna z najpełniejszych i najpiękniejszych panoram górskich w całych Beskidach Zachodnich.
OCHODZITA
  • Kaskady Rodła | Wisła Czarne – spacer na który bez problemu można wybrać się z dziećmi w każdym wieku – obcowanie z naturą bezcenne.
KASKADY RODŁA
  • Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu -Miejsce to jest swoistym parkiem zoologicznym, w którym można bezpośrednio obcować ze zwierzętami karmiąc je (specjalnie przygotowaną karmą zakupioną przy wejściu), a nawet głaszcząc.
LEŚNY PARK NIESPODZIANEK
  • Dream Park Ochaby – kompleks rozrywkowo-rekreacyjny znajdujący się w powiecie cieszyńskim to miejsce dla całej rodziny.
DREAM PARK OCHABY

Beskidy to idealne miejsce na krótszy bądź dłuższy wypoczynek. Zimą, szczególnie podczas ferii, są idealnym kierunkiem dla fanów narciarstwa. W wakacje ze względu na mnogość szlaków turystycznych królują tu amatorzy pieszych wycieczek. Niezależnie od pory przyjazdu Beskid Śląskich wita wszystkich zapierającymi dech w piersiach widokami. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko znajdziecie w Beskidach coś dla siebie.