Reklama firmy w sieci | Agencja Reklamowa z Bielska-Białej

Prowadzisz biznes i chcesz skorzystać z usług profesjonalnej agencji reklamowe? Szeroki wachlarz możliwości i kompleksową obsługę zapewnia agencja interaktywna APRIM z Bielska-Białej.

Zadania agencji interaktywnej

Agencja interaktywna to specyficzny rodzaj agencji reklamowej, której specjalizacją jest kreowanie i budowanie wizerunku w Internecie, na urządzeniach mobilnych i w multimediach. Zadania agencji interaktywnej skupiają się na działaniach w sieci, jednak rodzaj podejmowanych wyzwań zależny jest od konkretnej firmy. Przez promocje w social mediach, po tworzenie filmów reklamowych i budowanie skomplikowanych portali. Każda agencja marketingowa, agencja reklamowa lub agencja interaktywna posiada konkretne kluczowe aspekty, w których sprawdza się najlepiej.

agencja reklamowa bielsko biala aprim agencja interaktywna mediowa

Czym zajmują się agencje interaktywne?

 • Audyty stron www
 • E-marketing
 • Inne działania związane z promocją w sieci
 • Kampanie GoogleAds
 • Kreowanie wizerunku
 • Opieka IT nad witryną
 • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej w Internecie
 • Pozycjonowanie stron internetowych
 • Projektowanie serwisów informacyjnych
 • Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
 • Przygotowywanie i obsługa kampanii reklamowych
 • Rebranding
 • Tworzenie aplikacji
 • Tworzenie dynamicznych prezentacji i filmów video

video prezentacje filmiki reklamowe

Agencja interaktywna a agencja reklamowa

Podstawową różnicą między agencją interaktywną a agencją reklamową jest zakres podejmowanych zadań. Ta pierwsza skupia się w 100% na działaniu w sieci, natomiast standardowa agencja reklamowa poza światem Internetu zajmuje się działaniami związanymi z tradycyjnym rynkiem reklamy. Ze względu na rodzaj wykorzystywanych środków ceny usług agencji interaktywnej i agencji reklamowej mogą znacząco się różnić. Budżet na kampanie w Internecie ustalany jest konkretnie do celu jaki planujemy osiągnąć. Jeśli chcemy, by reklama firmy trafiła do szerokiego grona odbiorców poza reklamą w sieci czasem warto skorzystać z tradycyjnych metod takich jak baner reklamowy czy szyld. Agencja reklamowa, poza wydrukiem ulotek, przygotowuje także wszystkie niezbędne materiały takie jak wizytówki czy papier firmowy. Agencja interaktywna zadba o zbudowanie wizerunku w mediach społecznościowych i w wyszukiwarkach.

 

Najpopularniejsze reklamy w Sieci

 • Strona internetowa to elektroniczna wizytówka firmy! Choć niejednokrotnie posiadanie, prowadzenie czy bieżące uaktualnianie strony internetowej jest lekceważone, coraz szersze grono przedsiębiorców przywiązuje uwagę do tego, jaki wizerunek marki kreuje w sieci.

co powinna zawierac strona internetowa firmy

 • Social media to ogół internetowych i mobilnych technologii, których celem jest prowadzenie do nawiązywania komunikacji i interaktywnego dialogu międzyludzkiego. Dostęp do mediów społecznościowych nie jest rzeczą skomplikowaną, dlatego zyskują one coraz szersze grono zwolenników.

facebook czy instagram

 • Video prezentacje to najnowsze trendy w budowaniu wizerunku. Pokaz video zmontowany ze statycznych zdjęć w formie dynamicznych efektów nadających całości cech animacji oraz filmu reklamowego to fantastyczna reklama przykuwająca uwagę Klientów.

dynamiczne video prezentacje na strone internetowa

 • Mapy interaktywne pozwalają wzbogacić stronę internetową oraz precyzyjnie wskazać, gdzie znajduje się firma.
  mapa interaktywna - interaktywne szlaki wokol obiektu

Jak wybrać agencję interaktywną

Jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w Internecie i planujesz rozpocząć działania marketingowe w sieci na pewno rozważasz opcję zaangażowania profesjonalnej agencji interaktywnej. Za działaniami agencji interaktywnej APRIM z Bielska-Białej przemawia wiedza i profesjonalizm. Sprawnie realizujemy różnego rodzaju projekty, w tym współtworzymy serwisy internetowe, czego przykładem są portale MAPA WYDARZEŃ – BESKIDY oraz MAPA WYDARZEŃ – OLSZTYN. Wachlarz naszych usług dostosowany jest do różnych potrzeb Klienta. Oferta APRIM Bielsko-Biała zawiera różne pakiety tworzenia stron internetowych, od podstawowego w którym Klient otrzymuje responsywną stronę (RWD) opartą na WordPress’ie z trzema podstronami, po bardziej złożone strony i portale z gotowymi tekstami.

Agencja reklamowa APRIM z Bielska-Białej zapewnia kompleksową obsługę oraz szybki i sprawny kontakt! Budowanie relacji w Internecie to dla nas codzienność, a coraz szersze grono zadowolonych Klientów jest gwarantem najlepszej jakości naszych usług.

A’PRIM to nowoczesna agencja interaktywna inspirowana najnowszymi trendami, czerpiąca energię prosto z gór! Specjalizujemy się w promocji marki przy użyciu produktów elektronicznych takich jak pozycjonowanie stron i sklepów internetowych (SEO), linki sponsorowane (Google Ads), dynamiczne prezentacje video (YouTube), reklama w social media (Facebook, Instagram).

aprim-logo-2019-agencja-interaktywna-bielsko-biala

Strona Internetowa: APRIM.ONLINE

Kontakt: APRIM.ONLINE

Źródło artykułu: Strona Internetowa: APRIM.ONLINE