narty-w-szczyrku-foto-szczyrkowski

Trasy narciarskie w Szczyrku

Szczyrk to idealne miejsce dla uprawiających sporty zimowe. Słynąca z najnowocześniejszej infrastruktury narciarskiej w Polsce miejscowość leżąca w Beskidzie Śląskim to istny raj dla narciarza.

Na narciarzy przyjeżdżających do Szczyrku czeka ponad 40 km tras o zróżnicowanym poziomie trudności oraz o różnych długościach. Z tego powodu to miejsce idealne zarówno dla amatorów zimowego szaleństwa, jak i dla profesjonalnych narciarzy i snowboardzistów.

Ułatwieniem dla wszystkich miłośników spędzania czasu na ośnieżonych stokach są wprowadzone w Szczyrku rozwiązania  takie jak darmowy skibus dowożący narciarzy pod wyciągi narciarskie oraz karnet narciarski SKIPASS pozwalający na korzystanie z wielu stoków w ramach jednego wspólnego biletu.

OŚRODKI NARCIARSKIE SZCZYRK

osrodki-narciarskie-w-szczyrku

 

OŚRODKI NARCIARSKIE SZCZYRK
trasy-narciarskie-w-szczyrkuCOS SZCZYRKtrasy-narciarskie-w-szczyrku-centalny-osrodek-sportuBESKID SPORT ARENA
trasy-narciarskie-w-szczyrku-beskid-sport-arenaSZCZYRK MOUNTAIN RESORT trasy-narciarskie-w-szczyrku-szczyrk-mountain-resort

Ośrodki narciarskie w Szczyrku sprawiają, że w sezonie zimowym miasto pęka w szwach. Dzieje się tak zarówno w trakcie Świąt Bożego Narodzenia, jak i ferii zimowych. Na narciarzy przyjeżdżających do Szczyrku czekają nowoczesne kanapy, gondole, wyciągi orczykowe oraz tory saneczkowe. Nic więc dziwnego, że z ośrodków narciarskich w Szczyrku korzysta coraz więcej osób – w tym nawet władze Państwa.

 

Źródło informacji: www.zima.szczyrk.pl