Mistrzostwa Świata FIFA U-20 2019 Polska

Sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 2019!

Sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 2019!

Bilety na pierwszy w historii turniej FIFA na polskiej ziemi będą dostępne od 26 lutego w dwóch kategoriach, zaczynając od 10 złotych. Jedyna oficjalna platforma do zakupu wejściówek będzie dostępna pod tym adresem: www.FIFA.com/tickets/U20WC

Po losowaniu grup finałowych w Gdyni, które odbędzie się 24 lutego, posiadacze kart Visa będą mieli wyłączną możliwość nabycia biletów w przedsprzedaży, która potrwa od 26 lutego, od godziny 12:00, do 5 marca, do godziny 12:00. Następnie fani mogą aplikować o bilety na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, począwszy od 7 marca, od 12:00, aż do meczu finałowego, 15 czerwca. VISA, oficjalny partner FIFA w zakresie płatności, jest zalecaną formą zapłaty za bilety na imprezy FIFA.

Kibice będą mogli „wydrukować w domu” wejściówki, co oznacza, że każdy kto nabędzie bilety na platformie FIFA.com/tickets/U20WC dostanie je w formie elektronicznej, co umożliwi ich wydrukowanie w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, który będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na stadionach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

Entuzjaści futbolu zainteresowani programem hospitality na Mistrzostwach Świata FIFA U20 Polska 2019 mogą się starać o pakiety skybox na czterech obiektach: w Bielsku-Białej, Łodzi, Lublinie i Tychach.

Poza Polską, która jest gospodarzem, na turniej zakwalifikowały się następujące zespoły:

AFC: Japonia, Korea Południowa, Katar i Arabia Saudyjska
CAF: Mali, Nigeria, Senegal i RPA
CONMEBOL: Argentyna, Kolumbia, Ekwador i Urugwaj
Concacaf: Honduras, Meksyk, Panama i USA
OFC: Nowa Zelandia i Tahiti
UEFA: Francja, Włochy, Norwegia, Portugalia i Ukraina

Więcej szczegółów odnośnie biletów można znaleźć na stronie FIFA.com/tickets/U20WC

Źródło informacji: https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2019-02-12/ceny-biletow-na-mistrzostwa-swiata-fifa-u20-polska-2019-sprzedaz-od-26-lutego

Bilety na Mistrzostwa Świata FIFA U-20