szlachetna paczka 2019

Poszukiwani wolontariusze Szlachetnej Paczki

SZLACHETNA PACZKA jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Działania oparte na współpracy darczyńców i wolontariuszy przynoszą korzyści w postaci pomocy potrzebującym. Dzięki pracy setek zaangażowanych osób nieprzerwanie od 2001 rodziny i osoby samotne uzyskują nieocenione wsparcie, niezbędne do życia produkty oraz moc życzliwości.

Szlachetna paczka opiera się na pracy wielu życzliwych osób, dlatego aby projekt mógł działać na jak największą skalę – potrzebni są wolontariusze.

Wolontariusz Paczki to bohater, który stwarza szansę na zmianę historii życia ludziom w potrzebie.
Dociera tam, gdzie inni nie mają odwagi lub nie chcą. Nie jest obojętny. Dostrzega prawdziwe problemy, poznaje ludzi, których dotknęła bieda, i przywraca im godność.

Tak o wolontariuszach szlachetnej Paczki czytamy na stronie organizatora jednej z najważniejszych akcji niosących pomoc w naszym kraju.

Szlachetna Paczka działa na terenie całej Polski, jednak by móc przynieść efekty w konkretnych regionach ważne jest dołączenie wolontariuszy. Również w naszym regionie – w Gminie Porąbka – poszukiwani są wolontariusze. To nic nie kosztuje, a może przynieść wiele korzyści.

szlachetna paczka wolontariat 2019

Aby zostać wolontariuszem należy przejść przez kolejne kroki opisane na stronie organizatora akcji. www.szlachetnapaczka.pl