meskie granie 2019 bilety koncerty daty cena

Męskie Granie 2019 | Żywiec

Męskie Granie 2019 to wydarzenie przyciągające uwagę tysięcy fanów muzyki! Jeśli chodzi o imprezy w Mieście Żywiec – Męskie Granie 2019 jest z pewnością jedną z tych najbardziej wyczekiwanych. Wielkie gwiazdy, świetna zabawa i niepowtarzalna atmosfera – wszystko to sprawia, że nie możemy doczekać się tego wyjątkowego koncertu.

Męskie Granie 2019 | kiedy bilety?

3 lipca po raz dziesiąty ruszy trasa Męskie Granie. Pierwszy koncert odbędzie się w Poznaniu w Cytadeli. Tydzień później, 20 lipca, projekt zagra w Krakowie – w nowej lokalizacji – w Muzeum Lotnictwa. 27lipca doskonałej polskiej muzyki będzie można posłuchać w Parku Kolibki w Gdyni, 3 sierpnia we Wrocławiu, również w nowej lokalizacji – na torze Partynice, 10 sierpnia w Strefie Kultury w Katowicach, a 17 sierpnia na warszawskim Służewcu (nowa lokalizacja). Finałowy koncert, zgodnie z tradycją, odbędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem, 24 sierpnia.

Już 7 maja o godzinie 12.00 wystartuje przedsprzedaż biletów na wydarzenie. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Wiemy, gdzie zagra Męskie Granie! Bilety już wkrótce w sprzedaży!

Męskie Granie 2019

Męskie Granie 2019 | kto zagra?

Choć znamy już oficjalne daty koncertów Męskiego Grania 2019, artyści, którzy wystąpią podczas jubileuszowej edycji wydarzenia nie zostali jeszcze zaprezentowani. Wiadomo jednak, że koncerty Męskiego Grania 2019 uświetnią laureaci konkursu Męskie Granie Young. Na scenie zobaczymy zespoły i artystów takich jak Bibobit, Diuna, Marta Zalewska, Nietrzask, Robert Cichy, Runforrest, Żurkowski.
Warto przypomnieć, że podczas poprzednich edycji fani mieli usłyszeć wykonawców takich jak Dawid Podsiadło, Brodka, Organek, zespół Coma oraz Hey.

Wszyscy doskonale znamy hymn Męskiego Grania 2018. Utwór „Początek” pobił bowiem rekordy popularności. Ale czy pamiętamy jeszcze hymny z wcześniejszych lat? Pierwszym hymnem Męskiego Grania był utwór „Wszyscy muzycy to wojownicy” w wykonaniu Waglewskiego, Maleńczuka i Abradaba.

Męskie Granie 2019 Żywiec | Imprezy w Mieście

Jak co roku Finał Męskiego Grania odbędzie się w Żywcu! Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Wydarzenia na naszej stronie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Męskiego Grania w Żywcu kliknij w link poniżej.

Męskie Granie 2019 | FINAŁ

Męskie Granie w Żywcu to nie jedyna impreza w tym mieście. Już na początku kwietnia odbędzie się tam ważne sportowe wydarzenie jakim jest XX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego. Na przełomie maja i czerwca w Amfiteatrze Pod Grojcem przywitamy pyszne wozy z jedzeniem podczas III Zlot Food Trucków. Natomiast w połowie sierpnia w Żywcu usłyszymy dawkę porządnej muzyki podczas nowego muzycznego festiwalu jakim jest Muzyka Do Granic.

Booking.com