Eksplozja Kolorów 2019 Kolej Linowa Czantoria

Eksplozja Kolorów na Czantorii!

Eksplozja Kolorów na Czantorii to najbardziej kolorowa impreza w Ustroniu 2019 roku!!! Zarezerwuj termin 15 sierpnia i skorzystaj z mnóstwa atrakcji przygotowanych przez Kolej Linową Czantoria! Nie może Was tam zabraknąć!

 

Eksplozja kolorów to zabawa dla każdego, polegająca na wyrzucaniu przez uczestników imprezy kolorowych proszków w powietrze. Dzięki wielobarwnej chmurze tłumy osób biorących udział w wydarzeniu świetnie się bawią, w dodatku w rytmie wspaniałej muzyki.

Uczestnicy takiego festiwalu kolorów nie mogą narzekać na nudę. Poza szaleństwem z proszkami Holi, na uczestników imprezy organizowanej na terenie Kolei Linowej Czantoria czeka także mnóstwo innych, dopłeniającyh się atrakcji. 15 sierpnia w Ustroniu będzie z pewnością najbardziej kolorowym dniem w roku! Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie. W otoczeniu pięknych górskich widoków będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w różnego rodzaju wartsztach, pokazach akrobatyki oraz w kiermaszu rękodzieła. Na fanów robienia zdjęć czekać będzie fotobudka, natomiast gwiazdą wydarzenia będzie CHVAŚCIU Z ZESPOŁEM.

Poprzednie edycje Eksplozji Kolorów!

Eksplozja Kolorów na Czantorii 2018!

Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Tegoroczna edycja Eksplozji Kolorów na Czantorii odbędzie się pod patronatem medialnym portalu Mapa Wydarzeń – Beskidy.

Patronat medialny Mapa Wydarzeń - Beskidy